Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

O nas

Jesteśmy firmą, która od dawna istnieje w Toruniu.

Od trzydziestu lat zajmujemy się produkcją roślin ozdobnych w szerokim tego słowa znaczeniu, bo obejmuje ono produkcję roślin do domów jak i na zewnątrz. Od piętnastu lat przewagę w naszej produkcji zaczęły stanowić drzewa i krzewy ozdobne. Dlatego w trosce o naszych klientów corocznie zwiększamy zarówno ilość produkowanych roślin jak i ich różnorodność. Od kwietnia 2001 roku firma przeniosła się do Łysomic - miejscowości oddalonej 7km na północ od Torunia. Powierzchnie naszych upraw wynoszą 0,5ha pod osłonami (szklarnie i tunele foliowe) oraz 2ha produkcji roślin w pojemnikach i gruncie. Obecnie 70 % naszej produkcji to drzewa i krzewy iglaste a 30% stanowią rośliny liściaste. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze rośliny spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. Serdecznie zapraszamy.

 

Szanowni Państwo!

Przedstawiając ofertę produkowanego przez nas materiału pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej szkółki oraz do dokonania u nas zakupów. Sprzedaż prowadzimy cały rok z wyjątkiem dni o temperaturach ujemnych. Na życzenie klienta większe partie materiału dostarczamy własnym transportem po aktualnych kosztach. Ceny hurtowe przysługują wszystkim, którzy kupują rośliny do dalszej odsprzedaży, firmom urządzającym ogrody, urzędom gmin bez względu na ilość zamawianego towaru. 

Sprzedaż prowadzimy do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen w trakcie trwania sezonu. Przy zamawianiu dużej ilości towaru istnieje możliwość negocjacji cen, sposobów i terminów płatności oraz bezpłatnego transportu. Oferta nie zawiera wszystkich produkowanych przez nas roślin. Rośliny z gruntu należy zamawiać z kilku dniowym wyprzedzeniem.


Notice: Undefined index: cookiesInfo in /home/virtualki/135541/Temporary/Templates_c/265b63a4de0f68e65c1a631c5432bbdbf102021d.file.Footer.tpl.php on line 89